Fiberworks 10GbE SFP+ SR, DDM, LC Duplex Transceivermodul, 850nm, MM, för HP med SFP+, motsvarande J9150A, 300m

MFRPN: SFP-10GE-SR-H
SKU: i-974926
See all products from : Matrox

Not in stock
OBS! Stock status applies only to the webshop. Please call for availability in store.

Ask a question about this product

507 kr

SFP+ transceivermodul

Allmänt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (månader) 36
Linjeegenskaper
Linjehastighet OC-192/STM-64
Nätverk
Optisk våglängd 850 nm
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Typ av kablage Ethernet 10GBase-SR
Typ SFP+ sändar/mottagarmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Formfaktor Insticksmodul
Max överföringsavstånd 300 m
Dataöverföringshastighet 10 Gbps
Standarder som följs ITU-T G.709
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet, 10Gb Fibre Channel, OTN, SDH
Kontakter (för SD)
Vänster kontakttyp LC multiläge
Tillhandahållet gränssnitt
Gränssnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multiläge hona x 2
Diverse
OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer HP J9150A
There are no product found.

Best sellers

Save 300 kr

Fourze GK100 Gaming Keyboard, mechanic, num, ...

MFRPN: FZ-GK100-001

SKU: FZ-GK100-001

499kr

Save 300 kr

Fourze D1400 Gaming Desk (not adjustable)

MFRPN: FZ-GD140-001

SKU: FZ-GD140-001

2 504kr

Save 100 kr

Fourze GM100 Gaming Mouse, 4000 Dpi, RGB

MFRPN: FZ-GM100-001

SKU: FZ-GM100-001

249kr

Fourze GK110 Gaming Keyboard, mechanic, red

MFRPN: FZ-GK110-001

SKU: FZ-GK110-001

909kr

Related Products

Belkin 11-i-1 Connect Multiport Docking

MFRPN: INC004BTSGY

SKU: i-1181267

1 402kr

ASUS Premium Care International Warranty

MFRPN: ACX13-00699BNX

SKU: i-1212394

1 573kr

ICY BOX IB-DK2241A Multi Docking

MFRPN: IB-DK2241AC

SKU: i-823183

2 024kr

HP Renew Business 15.6 PC väska

MFRPN: 3E5F8AA

SKU: i-1194027

628kr

To improve the user experience on ArsaData, we use cookies. By continuing on the page, you agree to the use of cookies.

Accept